Kontakt z naszą firmą
Dane firmy

NEOPROFIL Sp. J.
Rafał Herzyk, Adam Prokop
Ul. Gen. M. Boruty-Spiechowicza 68
43-300 Bielsko-Biała
NIP:PL 9372555153
REGON: 240852533
Telefon: +48 (0)74 8 166 656
Telefax: +48 (0) 74 8 166 655
Email: info@neoprofil.pl
http:// www.neoprofil.pl
 


Zakład produkcyjny (adres do korespondencji):
Neoprofil Sp. J.
Tarnów 55b
57-200 Ząbkowice Śląskie

Nasze oddziały na świecie

Neoprofil GmbH
An der Silberkuhle 17
58239 Schwerte Tel.: +49 2304 942025 2
Fax.: +49 2304 942025 9
Mobil: +49 170 8586915
Email: andreas.sczygiol@neoprofil.de
Geschäftsführer: Adam Prokop, Radoslaw Lenczewski
Sitz: Schwerte, Amtgericht Hagen, HRB 7884 Deutsche Bank Schwerte
BLZ 440 700 24, Konto Nr. 705 4810 Finanzamt Dortmund-Unna
St.-Nr. 316/5759/0952
USt.-IDNr. DE 814965999


 

Magazyn o/Tarnów

Godziny pracy magazynu: 06:00 - 22:00
od poniedziałku do piątku
tel. +48 (0) 74 8 166 654

Handel

Bartłomiej Szabla - Manager Regionalny - region Lubuskie -Wielkopolski, Opolskie – Łódzkie
mob. +48 694 422 633
tel. +48 (0) 74 8 166 659
fax. +48 (0) 74 8 166 655 
b.szabla@neoprofil.pl

Dominik Sosnowski - Specjalista do spraw sprzedaży - region Dolny Śląsk 
mob. +48 662 276 840
tel. +48 (0) 74 8 166 670
fax. +48 (0) 74 8 166 677
d.sosnowski@neoprofil.pl

Tomasz Piątkowski - Manager Regionalny- region Zachodnio Pomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie
mob. +48 795 160 781
fax. +48 (0) 89 679 08 50
t.piatkowski@neoprofil.pl

Elżbieta Ganowska-Mikrut - Francja/Benelux 
mob. +48 664 415 345
tel. +48 (0) 74 8 166 650
e.ganowska@neoprofil.pl

Edward Szabla - Europa wschodnia
mob. +48 694 422 630
tel. +48 (0) 74 8 166 656
fax.: +48 (0) 74 8 166 655
e.szabla@neoprofil.pl

Andrzej Garus - Belgia, Holandia, Anglia, Węgry
mob. +48 600 251 809
a.garus@neoprofil.pl

Joanna Rajczakowska - biuro
mob. +48 668 124 430
tel. +48 (0) 74 8 166 670
fax. +48 (0) 74 8 166 677
j.rajczakowska@neoprofil.pl

Dorota Macuk- biuro
mob. +48 662 276 841
d.macuk@neoprofil.pl

Handel: profile okienne

Mateusz Szabla
mob. +48 795 537 704
profile-okienne@neoprofil.pl

Logistyka / Transport

Andrzej Koszyk
mob. +48 660 423 457
tel:+48 (0) 74 8 166 658
fax. +48 (0) 74 8 166 655
a.koszyk@neoprofil.pl Magdalena Śnieżek
mob. +48 660 423 452
tel: +48 (0) 74 8 166 652
fax. +48 (0) 74 8 166 652
m.sniezek@neoprofil.pl

Transport / Fabryka styropianu Wrocław

Sławomir Skrzypek
mob. +48 662 276 816
fax. +48 (0) 74 8 166 655
s.skrzypek@neoprofil.pl

Produkcja

Tadeusz Widziak
mob. +48 660 423 450
tel. +48 (0) 74 8 166 654
fax. +48 (0) 74 8 166 655
t.widziak@neoprofil.pl

Rafał Chruściel
mob. +48 668 119 840
tel. +48 (0) 74 8 166 654
fax. +48 (0) 74 8 166 655
r.chrusciel@neoprofil.pl

Adam Kulig
mob. +48 668 197 882
tel. +48 (0) 74 8 166 661
fax. +48 (0) 74 8 166 655
a.kulig@neoprofil.pl

Artur Orzeszek
mob. +48 662 276 810
tel. +48 (0) 74 8 166 61
fax. +48 (0) 74 8 166 655
a.orzeszek@neoprofil.pl
 

Kadry / Księgowość

Anna Skrzypek
mob. +48 694 422 679
tel. +48 (0) 74 8 166 660
fax. +48 (0) 74 8 166 655
a.skrzypek@neoprofil.pl 

Krzysztof Stachak
mob. +48 694 425 131
k.stachak@neoprofil.pl  




 

Marketing

Edward Szabla
mob. +48 694 422 630
tel. +48 (0) 74 8 166 656
fax. +48 (0) 74 8 166 655
e.szabla@neoprofil.pl

Nasi partnerzy: